Name

Spaudos darbai

Spauda

Tik ta reklama būna gera, kuri daro gerą poveikį. O poveikį turi tik tokia reklama,   kuri atsiranda reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje. Todėl mes siūlome paruošti Jūsų norimos reklamos tinklelį žiniasklaidoje – spaudoje, televizijoje ir radijuje. Turėdami informacijos apie labiausiai klausomas ir žiūrimas laidas, daugiausiai skaitomus laikraščius bei žurnalus, mes sumažinsime Jūsų išlaidas, nes išvengsite klaidų, o Jus matys ir apie Jus girdės tie, kurie tai turi matyti ir girdėti. Taip pat siūlome išsinuomoti reklaminius plotus ir reklaminį laiką žiniasklaidoje – taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko. Kokią reklamos formą pasirinkti? Reklaminės ir informacinės skrajutės bei lankstinukai išlieka pačia populiariausia operatyvios reklamos forma. Siūlome standartinių ir nestandartinių formatų skrajutes, lankstinukus ir bukletus. Jums pageidaujant, sukursime ir pagaminsime originalios formos ir konstrukcijos reklaminius bukletus su iškirtimu, daliniu lakavimu, papildomomis spalvomis ir kt. Puikus būdas pristatyti Jūsų firmos "veidą" dideliu formatu. Nepakeičiama reklamos priemonė reklaminių akcijų, išpardavimų bei parodos metu.

Atvirukai, kvietimai

Gera džiuginti kitus, matyti jų dėkingumo šypsenas, girdėti padėkos žodžius. Per šventes galite pradžiuginti visą būrį žmonių. Tam tereikia tiek nedaug – nedidelio sveikinimo atviruko. Jūsų pageidavimu  sukursime atviruko dizainą, atspindintį jūsų firmos stilių, vertybes ir pagarbą klientui bei partneriui. Šventė – puiki proga parodyti žmonėms, kad jie mums rūpi.

Sieniniai kalendoriai

Į kalendorių žvilgčiojame kasdien. Pasižymime svarbius susitikimus. Skaičiuojame, kiek laiko liko iki atostogų. Padovanokite savo partneriams kalendorių su savo firmos logotipu ir jis šmėžuos prieš jų akis kasdien ištisus metus.

Reprezentaciniai kalendoriai

Pabodo viskas, kas standartiška ir griežta? Pasirinkite reprezentacinį kalendorių.
Jis praskaidrins nuotaiką ir nuolat bendraus su Jūsų partneriais ir klientais nuo sienos tarsi būtų gyvas. Gal išties ranką, gal palinguos galva... Tai priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo. O jei trūksta idėjų, mes pasiruošę jų padovanoti.

Etiketės, blankai, firminiai vokai, plakatai, vizitinės kortelės, skrajutės, įpakavimai, foto spauda, plačiaformatė spauda, lipdukai, iškilūs tūriniai lipdukai, 3D spauda, spauda ant tekstilės, reklaminė apranga, sublimacinė spauda ir kt. spaudos darbai.

Spaudos darbų dizaino pavyzdžius galite pamatyti čia